درباره ما

شرکت آرامیس ، با استمداد از الطاف الهی در ابتدای سال ۱۳۸۸خورشیدی با هدف خدمت به جامعه پزشکی بر مبنای راستی و صداقت، به طور عملی کار خود را شروع کرده است.

در این راستا کارشناسان و متخصصین شرکت با ساعتها فعالیت کارشناسی و برگزاری جلسات تحقیقی، در زمینه‌های بالینی و تکنیکی، حضور و شرکت در نمایشگاهها، کنفرانسها و کنگره‌های معتبر خارجی و داخلی، تنها نمایندگی کارخانجاتی را پذیرفته‌اند که دارای تاییدیه‌های بین المللی ISO و CE و FDA و … بوده و با شرایط اقلیمی و اجتماعی ایران و نیاز متخصصان کشور، تناسب کامل داشته باشد.
همچنین این شرکت جهت جلوگیری از خروج بیش از حد ارز از کشور اقدام به طراحی و تولید برخی از دستگاه‌ها نموده است و به علت کیفیت بسیار بالا و کاربرد بسیار مناسب، به یمن طراحی کارشناسانه و رابطه نزدیک با مراکز درمانی و بررسی نتایج کلینیکی سیستمهای مشابه و نیاز پزشکان، در چند نمونه قادر به کسب بیشترین بازار در ایران و برخی از کشورها شده است. پس از طی چند سال فعالیت بی وقفه، امیدواریم به اهدافمان که گزینش بهترین، پیشرفته‌ترین و در عین حال با صرفه‌ترین سیستمها بوده، رسیده باشیم.

با اعتقاد بر اینکه ارائه و معرفی سیستمها به گروههای تخصصی پزشکان باید با علمی‌ترین، شفاف‌ترین و صادقانه‌ترین روش ممکن انجام پذیرد، در کلیه دپارتمان‌های فروش، یک متخصص در آن رشته و چند پزشک برای پشتیبانی علمی دستگاه‌ها و سیستمهای درمانی و چند مهندس پزشک که دوره‌های تخصصی رشته مربوطه را با موفقیت گذرانده‌اند، مسئولیت اطلاع رسانی به مخاطبان محترم را در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزشی در محیط شرکت، کنگره و مطب پزشکان محترم و دیگر روشهای اطلاع رسانی به عهده دارند.

از اهداف دیگر شرکت، ارائه کمترین قیمت ممکن، بهترین و مناسب‌ترین شرایط پرداخت، تحویل در کوتاه‌ترین زمان با طی مسیر قانونی و اخذ مجوز و تاییدیه‌های اداره تجهیزات پزشکی و در نتیجه جلب رضایت همکاران گرامی می‌باشد.

خدمات پس از فروش:
خدمات پس از فروش در شرکت آرامیس مهمترین بخش بوده که شامل دو مرحله می‌باشد:
۱٫ آموزش کار با دستگاه شامل آموزش تکنیکال و کلینیکال
۲٫ خدمات مهندسی شامل نصب، گارانتی، تعمیر و پشتیبانی سیستمها

آموزش کار با دستگاه:
از جمله مشکلاتی که بطور جدی در بخش تجهیزات پزشکی نوین در کشورمان آزار دهنده می‌باشد، عدم آموزش کافی به پزشکان و کاربران توسط فروشندگان می‌باشد، در این راستا شرک آرامیس مبتکر طرح آموزش چند مرحله به صورتی که در ذیل آمده می باشد:
۱٫ آموزش تئوری راجع به تاریخچه، امکانات و شیوه‌های کار با سیستم درمانی جدید و همچنین بررسی اندیکاسیون‌ها ، میزان اثر و مکانیسم اثر سیستم‌های درمانی
۲٫ آموزش اپراتوری کار با دستگاه به صورت تکنیکال (نصب آموزش فنی و اپراتوری)
۳٫ آموزش اپراتوری کار با دستگاه به صورت کلینیکال تا هر زمان که از نظر پزشک لازم باشد (با حضور بیمار)
۴٫ برگزاری دوره‌های آموزشی متناوب جهت به روز شدن با توجه به آخرین دستاوردهای علمی و کلینیکی در اروپا و امریکا و البته داخل کشور
لازم به ذکر است که آموزش تمامی دوره‌های مذکور، به صورت رایگان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با افتخار نیرو گرفته از WordPress
error: Content is protected !!